Scheepswerf Veka heeft onlangs het passagiersschip William Shakespeare te water gelaten. Het 110 meter lange ms William Shakespeare is een vijf sterren rivierpassagiersschip en gaat varen op de Europese wateren.
Veka begon eind augustus 2013 met de bouw van het schip. Het schip moest nog voor het nieuwe vaarseizoen van dit jaar in het water liggen. Eind mei kwam het schip dan ook vanuit het droogdok in Lemmer naar de werf in Werkendam.
Dochters dopen
Dochters Nova en Isa van Veka-eigenaar Peter Versluis doopten vorige week het schip. Het schip is van een Nederlandse rederij en gaat varen voor een Britse touroperator. Op het schip kunnen 152 passagiers en 43 bemanningsleden. Het schip haalde, na een groot inhuldigingsfeest aan boord, haar eerste passagiers vorige week op in Keulen. (Bron: Veka)
Meer nieuws over Veka:
– Minister bezoekt Veka
– Veka gaat nieuwe scheepswerf in Oeganda bouwen
– Veka druk bezig met de afbouw van zes binnenvaarttankers
Reageren op dit bericht kan onderaan deze pagina
Volg ons ook op Twitter of neem een abonnement op de nieuwsbrief